Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítaná ezt az angol szöveget?

Figyelt kérdés
Már többféleképpen próbáltam lefordítani,de olyan furcsán hangzott az egész.. Megköszönném,ha valaki le tudná fordítani normálisan : You don't get it by staring, you don't get it by wishing, you don't get it by drooling, you don't get it by hoping, you don't get it easy. You get it by getting off your ass, working for it every second of every day for the rest of your life! Még egyszer köszönöm ! :)

2014. okt. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kapod meg ha csak bámulod,nem kapod meg ha csak kívánod,nem kapid meg ha csak nyáladzol (xd),nem kapod meg ha csak reméled.Megkapod, ha megmozgatod a segged és életed minden egyes napján, minden egyes pillanatában dolgozol érte. ennyi :D
2014. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kapod meg, ha csak bámulod, nem kapod meg, ha csak kívánod, nem kapod meg, ha csak csöpögsz utána, nem kapod meg, ha csak reménykedsz, nem kapod meg egykönnyen. Megkapod, ha felemeled a segged, és minden nap minden másodpercében küzdesz érte az életed végéig!
2014. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok és a 2. válaszolónak üzenem:

ugyanezt forditottam le, ha ugyes a a kerdezo, meg tudja fogalmazni szepen azt amit leforditottam. nem kell neked itt koltoinek lenni

2014. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, én nem költői akartam lenni, csak kicsit magyarosabb. A kérdező maga is próbálta lefordítani, csak elmondása alapján nem lett az igazi, tehát nem arról van szó, hogy nagy vonalakban kérte, hogy fordítsuk le, hanem pont az apró különbségeket kereste. Hiszen nagy vonalakban ő is megértette. Én csak segíteni akartam, hátha így könnyebb megragadni a dolog lényegét.
2014. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek !! :)
2014. okt. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!