Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről Magyarországra...

Külföldről Magyarországra hova helyezték el a pénzem és miért nem kaptam meg?

Figyelt kérdés

Kis koromba anyukám meghalt, állítólag volt pénze akkor, mert nagybátyámmal beszélték hogy mibe kellene befektetni, most ő autóbalesetben meghalt 8 éves koromba, és gondolom meg őrzik a pénzt míg be nem töltöm a 18. életévemet, de nem kaptam semmit, 15 évesen költözünk Magyarországra (magyarok vagyunk). Jelenleg 23 éves vagyok.


A másik, apám kérvényelt nekem pénzt (amit Norvégiában lehetett árváknak) Amiből ő elvett, de felkutattam azt az úrt aki ezzel foglalkozott, de sajnos papírjai nem voltak már mert nyugdíjba vonult, de azt mondta hogy emlékezett ránk, és hogy miután mi Magyarországra költöztünk megkérdezte a külügyminisztériumot hogy a fenmaradt összeggel milegye, azt át helyezték magyarországra ahol szintén megkellet őrizniük 18 éves koromig, de 18 évesen se anyukám felől sem ebből a pénzből nem láttam semmit.


Apámmal nem olyan jó a kapcsolatunk, de kérdeztem őt és nem tud semmiről semmit...


Hova tudnék menni érdeklődni?



2014. okt. 30. 12:03
 1/1 A kérdező kommentje:
( szüleim 2 éves koromban váltak el, nem nagyon tartottam vele a kapcsolatott ezért nem tud semmit)
2014. okt. 30. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!