Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz barátom akkor is, ha...

Lesz barátom akkor is, ha szőrösebb vagyok az átlagnál?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok (tudom ráérek még a fiúkkal), de kíváncsi vagyok (főleg a fiúk) véleményére. 170 cm körül vagyok, viszonylag jó az alakom (nincsenek nagy melleim, viszont kicsik se, fenekem állítólag jó és a combjaim is). Többiek szerint helyes/ szép az arcom és a szemeim is. A többi lány mind irigykedik rám a külsőm miatt. Sok barátom van, okos is vagyok (orvos szeretnék lenni). Igazából írhatnék még sok mindent magamról (főleg amit a többiek mondtak) de nem szeretém ha átmenne öndícséretbe. Egyetlen nagy hibám, hogy sötét és erős a szőrzetem. Lábamon szőrtelenítek, kezemen nem. Végülis természetesen nem olyan szőrös mint a fiúké, meg láttam már sokkal szőrösebb női kezeket is, viszont nem szőke pár pihe van rajta. Sajnos bajuszom is van, amivel eddig nem kezdtem semmit, mivel a gyantának nem láttam értelmét (várni míg megnő stb. és amúgy is szerintem hülyén néz ki míg nől ki meg minden). Volt már 2 komolyabb kapcsolatom (természetesen nemi élet nem). Szerintetek szerethet úgy valaki, ha erősebb a szőrzetem? Lehet majd pasim-férjem? FIÚK, mi a véleményetek?

2014. okt. 31. 19:32
 1/6 anonim válasza:
nkm ezek alapjan tokre bejossz szivesen meg ismerkednek es ossze jonnek veled..:) 16/F
2014. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Rakj már ki magadról képet, hagy röhögjünk...
2014. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
A szőr pont a leglényegtelenebb dolog. Akit ez zavar azzal vannak a gondok...
2014. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én szőrösebb vagyok nálad,mégsem volt miatta problémám.Persze tudom,van akinek ez nem jön be,de sok olyan is van akit nem érdekel.
2014. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát én is reménykede, hogy ténleg majd a nagy Ő-t nem fogja zavarni. Köszönöm az értelmes válaszokat!

Ketteske-jót nevettem az iteligenciádon! ;)

2014. nov. 1. 19:33
 6/6 anonim válasza:
Ne tőrődj semmivel, a nagy ő ugy fog szeretni ahogy vagy :)
2015. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!