Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elakadtam a The walking dead...

Tatu62 kérdése:

Elakadtam a The walking dead 2 évad 2 részénél, mikor a fickónak elkéne törni a kezét a deszkával, nem történik semmi, vagy is nem törik el. Hová kell űtni vagy, hogy? Akár mit csinálok csak ráüt a kezére több lehetőség meg nincs.

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 19:34
 1/6 anonim válasza:
én nemrég vittem ki másodszor is a 2ik évadot, de ez valahogy nincs meg. melyik résznél van ez a kézeltörős dolog és melyik fickóról van szó?
2014. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor a házból elmennek a halcsapdákat megnézni 3-an az öreg,egy fiatal srác és találnak egy csomó hullát.Mikor oda megyek az öreghez egy deszkát kell felvenni és ráütni a zombi kezére a végigjátszásban eltörik a keze,nálam meg nem és felzabálnak.
2014. nov. 12. 19:51
 3/6 anonim válasza:
Az egy bug! Én emiatt nem tudtam megcsinálni a végét, úgyhogy ujra betöltöttem és muszáj volt Nick-el mennem. De letöltöttem később máshonnan akkor már jó volt.
2014. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom.Szia
2014. nov. 17. 15:53
 5/6 anonim válasza:
Nincs mit. Egyébként én már az első évadban is találtam bugot és nem tudtam végigcsinálni, úgyhogy máshonnan kellett letöltenem... idegtépő dolog... ha valamiben még kell segítség írhatsz nyugodtan nekem ha gondolod
2014. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen.
2014. nov. 20. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!