Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
1 év múlva fogok leérettségizni és hát nagyon gondolkozom ezen az egészségügyön. Vagy gyerek orvosnak vagy fogorvosnak tanulnék csak nem tudom hogy miből kellene emelt szintű érettségi meg ha megvan az érettségi akkor hova menjek tovább tanulni. Emellett még az a baj hogy a 7. et és a 8. at nagyon elblicceltem és hát most szakképzőbe "rohadok" de a biosztanárom azt mondta hogy "nem nézik hogy milyen iskolából jöttél csak a jegyedet, mindegy hogy most a gimiből jelentkezel vagy a szakképzőből ugyan olyan jegy..." nem tudom hogy ez igaz e. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. nov. 3. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Emelt szintű biológiából és kémiából vagy fizikából kell.

A pontszámodat nem befolyásolja, hogy milyen típusú középiskolából jössz. (Anno nekem is volt szakközépből érkezett csoporttársam.)

2014. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!