Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nagyon jó animét ami...

Gyorfiv kérdése:

Tudtok nagyon jó animét ami nem ecchi?

Figyelt kérdés
tudtok animét

#tudtok animét
2014. nov. 4. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy te milyen fajta animéket szeretsz,de írok párat ami nekem nagyon tetszett.


-Kuroko no basket (sportanime)

-Cuticle Tanei Inaba (nevetőgörcsöd lesz tőle, legalábbis nekem az volt xd )

-Kuroshitsuji

-Gekkan Shoujo Nozaki Kun

-Kamisama Hajimemashita

-Barakamon (nyáron jött ki, szerintem érdemes megnézni)

- Mangaka-san to Assistan-san (ez is vicces)

-Devil Survivor és Code Breaker

-No game no life ( izgi, de a vége nagyon lezáratlan, szóval szerintem lesz 2.-évadja)

-Deadman Wonderland (ezt se hagyd ki)

-Higurashi no naku koro ni és a "testvér animéjé " Umineko no naku koro ni (horroranimék, de a történetük kiváló, és a negyedénék már a körmöd rágod, hogy mégis mi a fene folyik itt ^^ )

-Akuma no riddle (tele van csajokkal akik imádnak gyilkolni )

-Coda Geass (az eleje picit uncsi, na de utána annyi csavar van benne....)

Néhány anime ahol egy csaj van és sok fiú, tipikus hárem anime, de megéri végignézni: Diabolik Lovers, Hiro no kakera, Amnesia, Hakouoki,

Ha szereted a yaoit, vagy ha még nem láttál egyet sem akkor nézd meg a Junjou Romantica-t és a Sekai Ichi Hatsukoi-t, 3-3 páros van mindkettőben, és nagyon édes kis története van minden párosnak.


Ha nem elég ennyi amit írtam, akkor szólj :d

2014. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!