Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki vagyok idegileg. Tudnátok...

Ki vagyok idegileg. Tudnátok tanácsot adni? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Az egész úgy kezdődött, hogy elkezdtem megismerni embereket, majd interneten keresztül mutattam egy képet több embernek is, ami elég intim.. Tudom, hogy marha nagy hülyeséget csináltam, amit meg is bántam. Ez miatt nagyon sok ember megutált / ellenem fordultak.. Annyira ki vagyok borulva, hogy elég durván hosszú ideig vagdostam magam elég durván aminek a helye is megmaradt.. A szüleim erről az egészről nem tudnak, ès ha kiderülne akkor botrány is lenne belőle.. Valakivel volt már hasonló? Nem azt kérem, hogy oldjátok meg helyettem hanem tudnátok tanácsot adni? :S

2014. nov. 8. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A mai világba ez a divat! Minden tini fiatal lány ilyeneket csinál szóval nem lepődök meg! hanyagold az internet szerintem és nem fognak zaklatni!

Esetleg Szedj magnéziumot idegesség ellen.

Gondolom azért utálnak mert azt hiszik hogy bárkivel összefekszel.

2014. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!