Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy éve dolgozom valahol és...

Saminho kérdése:

Egy éve dolgozom valahol és ha elhagyom a munkahelyem a munkanélküli 3 hónapig a keresett összeget adja?

Figyelt kérdés

Kőkertes vagyok ! :( Iszonyatosan elegem van a helyből de hallottam hogy ha egy évet dolgozik az ember (bárhol) és úgy hozza az élet akkor a munkanélküli nem az alapsegélyt adja a (23-24 ezer ?) hanem azt az összeget amit éppen keresett a munkahelyén ! Na már most engem 2-3 havonta hosszabbítják a szerződésem vagyis nem állandóra vagyok felvéve nem is kapok annyit mint egy állandós személy.Lényeg ha felajánlanak még 1 vagy 2 hónap munkalehetőséget és azt én elutasítom attól még kapnám azt az 50e forintnyi összeget vagy mert elutasítottam így már nem ?

20 éves Fiú vagyok fehér bőrtónusú és nagyon szabadulnék onnan a 3 hónap alatt jogsit tenném le hogy fuvarozó lehessek egyszer !



2014. nov. 8. 08:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!