Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak a nővéremnek karácso...

Erdeiboglárka kérdése:

Mit adjak a nővéremnek karácsonyra? Kicsit távoli a kapcsolatunk mert ő Budapesten él

Figyelt kérdés
Kicsit távoli a kapcsolatunk mert ő Budapesten él és én nem. Szeretnék neki valami különlegeset adni, még akkor is ha kicsit többe kerül mint egy rajz mint amit általában adni szoktam. Van pénzem elég, nem akarom méreg drágával őríteni, de valami KÜLÖNLEGESET szeretnék. Szeret olvasni, filmet nézni, ps-ezni, és főzőcskézni
2014. nov. 12. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

fényképalbum?

Rakj bele életetek fontos eseményeiről közös képeket. (pl. nyaralni voltatok, elballagott, túráztatok stb.) Ha akarsz akkor írhatsz idézeteket, vagy hozzá fűzni valókat a képekhez. Nem méregdrága ezt megcsinálni, és szerintem örülne neki (legalább is az én nővérem örült neki nagyon)^^ Remélem tudtam segíteni

2014. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!