Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná irni ezt a...

Valaki letudná irni ezt a szöveget?

Figyelt kérdés
Keresek egy szöveget, amiben a kisbaba meséli el az anya pocakjaban levo dolgokat. Annyira emlékszem belole hogy z ekejen valami ilyesmi volt "anya nezd msr nonek az ujjacskaim! " a vegen pedig hogy "anya kik ezek az emberem? mit akarrnak tolem?" szóval a kisbaba beszel a szovegben makd a vegen jon ez a reszt tehat az abortusz.

2014. nov. 12. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. De amikor még elvégzik az abortuszt, akkor nem baba, csak egy zigóta. Akinek sem gondolataui, sem érzései nincsenek.
2014. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És főleg "ujjacskái" nincsenek.

Valószínűleg egy művi terhesség-megszakítás elleni "dokumentumfilmet" láttál.

2014. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most hirtelen nem tudom pontosan, mire gondolsz. Itt van pár olyasmi, amit keresel. Az abortusznál pedig rég nem zigóta, akit kivesznek az életet adó, biztonságos helyéről. Igenis nagyon is formás kis ember már adott esetben. Szakmabeli vagyok. Láttam saját szememmel.
2014. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Épp csak a linket nem küldtem, bocs. [link]
2014. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!