Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet az...

Hogy vegyem rá a szüleimet az ajak piercingre?

Figyelt kérdés
Kb. 2 honapja nagyon megtetszett az ajak piercing. Anyat addig nyuztam mig bele egyezett, de apat nem lehet megtorni, pedig az orszag egyik legjobb sulijaba jarok, mondjuk a stilusom hagy nemi kiventni valot sajnos..Hogy vehetnem ra ot? Illetve miert tartozkodnak az emberek emnyire a pc-tol?
2014. nov. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apádnak hülyén fog állni az ajak pc
2014. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pfujj!

Kell az neked, hogy az emberek többsége undorítónak tartson?

Inkább tegyél fel matricát, azon még lehet változtatni.

2014. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16. majdnem vicces voltal kedves masodik :'dd
2014. nov. 14. 21:27
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem is van száj piercingem, mondjuk nekem nem kellett sokat győzködnöm a szüleimet, sőt! Szerintem próbáld meg az "ez olyan, mint egy fülbevaló, kiveszem ha nem tetszik" dolgot. Meg hát ha jó jegyeid vannak, akkor még az sincs, hogy "jajj milyen stílusa van és még a jegyei is rosszak". Mondd el, hogy neked ez mennyire tetszik stb. :) Sok sikert! Ja, és megjegyzem, hogy egyáltalán nem fognak undorítónak tartani, természetesen nem fog mindenkinek tetszeni dehát nem is mások miatt csináltatod gondolom. Egyébként kérd meg Anyud, hogy segítsen bele Apud győzködésébe.

15/L

2014. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!