Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétvégi munkák?

Hétvégi munkák?

Figyelt kérdés

Iskola mellet szeretnék dolgozni hétvégén, de nincs semmit ötletem hogy hol tudok kizárólag hétvégi munkát szerezni..


Elmultam 18

jogsim nincs még


Valami ötlet?


2014. nov. 13. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Miben különbözik az iskola mell a nem iskola melltől?

Szerintem először tanulj meg magyarul, és utána próbálj munkát szerezni. Könnyebben is megy majd - és útegyengetésen kívül más munkát is találhatsz így.

2014. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Remélem ettől most jobban érzed magad :)

Elhiheted hogy egyáltalán nem érdekelt hogy helyesen, magyarul vagy bárhogy írom..

A kérdésre válaszokat, ÉRTELMES válaszokat várok, nem pedig ilyen retardált mindenben a hibát keresem mr. feltűnési viszketegségben szenvedek emberkék mindenféle jelentéktelen megmozdulásait. (de gondolom ezt mások is leírták neked csak nem jut el a kis agyadba ;) )

2014. nov. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!