Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Claymore mangának megjelent...

A Claymore mangának megjelent már a 153. része?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon várom már, de nincs fent az Urahara Shop-on D: Előre is arigatou ^^

#manga #Claymore #Claymore manga
2014. nov. 14. 14:51
 1/3 Madara89 válasza:
Réges régen kint van, nem csak a 153 de a 154 is. Magyarul én sem találtam meg máshol csak az uraharán de ott csak 152-ig van fent, hónapok óta az us szerkesztője már nem foglalkozik ezzel a mangával és mivel csak az us fordítja ezt a mangát semelyik másik weboldal nem foglalkozik vele, így jobban jársz ha megtanulsz angolul vagy csak nézd meg a képeket és találd ki vajon miről is lehet szó.
2014. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már én is rájöttem :| Hát, elolvastam angolul,és nagyjából értem is, csak azért mégis jobb lenne magyarul olvasni, mert vannak dolgok, amik nem tiszták. :/
2014. nov. 29. 13:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként egy darabig az AAn is fent van, de ők meg még jobban le vannak maradva
2014. nov. 29. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!