Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem láttam egy szellemet...

Szerintem láttam egy szellemet, ami engem nem vett észre mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen lementem a nappaliba ahol koromsötét volt és gyorsan benéztem a nappaliba és egy kicsit homályos fehér színű emberi alakot láttam csak a testét láttam ami fehér volt és rögtön felrohantam, vagy csak képrázott a szemem?
2008. aug. 14. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Biztos hogy szellem volt? Nem lehet hogy csak egy kevés fény szűrődött be valahonnan és azt nézted el?

De ha tényleg szellem volt akkor sem kell sztem tenned semmit ha észrevett ha nem.

2008. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem okoz kellemetlenségeket, ne törődj vele. Ha bármi gond adódna vele, tegyél szentelt vizet (akár saját kezűleg, semmilyen valláshoz nem kell kötődnie, úgy csináld ahogy te szenteltnek érzed) egy tálba, ezt egy sarokba, rá egy kést, ami az ajtóra / ablakra mutat, ez távol tartja. Teheted a szekrény alá vagy a tetejére, ott senki sem látja. Amúgy megnyugodhatsz, szinte sosem csinálnak bajt, legfeljebb kis álmatlanságot.
2008. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
őőő.félretéve a komolyságot. ilyeszd meg te.xD
2008. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem káprázott a szemed.Tudom mit láttál.

amikor régen a mamám meghalt sokszor volt olyan hogy ember formájú, alakú szürke füst izét de legtöbbször ember alaku árnyékot láttam a lakásban.Először azt hittem hogy csak képzelődök.Később az eggyik barátnőm mesélte hogy valakivel csináltak szellemidézést és látott emberr alaku árnyékot.De én egyből leállítottam őt erről a szellemidézős dologról,mert amikor ezt csinálta ilyen kéznyomban leégett a válla.Olyan piros volt monta hogy nagyon ég neki a vála megnéztem a válát és ugy nézett ki mintha valaki tüzes kezét rátette volna.Szóval azóta nem is csinálja.

2008. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a szellem nem kommunikál veled,hagyd békén,nem fog neked ártani.
2008. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pontosabban úgy történt, hogy elmentem a nappali mellet és közben egy pillantásra benéztem és akkor láttam egy fehérszínű emberi alakot és amikor a következő másodpercben visszanéztem nem volt ott semmi...

1/2-höz tehát 50-50% ,hogy csak képzelődtem vagy tényleg azt láttam, de amikor megláttam teljesen olyan érzésem volt mintha az egy igazi szellem lett volna és nem képzelődés

2008. aug. 16. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy csak a szemed csapott be. Ha hirtelen váltasz nézőpontot, előfordul ilyesmi.

Nekem pl. van itt a képernyőmön egy kijelzőm, ami eltűnik, ha nincs mit jeleznie. Amikor eltűnik, a szemem sarkából észreveszem a mozgást, odanézek - és pár mp-ig látom a HIÁNYÁT. Így működik az emberi szem...

2008. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

szanalmas!szellemek!Istenem nojjetek mar fel!-.-"


az egyik haverom azt mondta hogy 1x kikapcsolta a tv-t es meglatott egy not aki folyton nezte es azota nem mer valtani csatornat a tv-n csak ha fel van kapcsolva a lampa!


En nem hiszek a szellemekben es megsincs semmi bajom!sosem feltem "tolluk"!

2008. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!