Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBAY SEGITSÉG! Miért más a...

Misyutaki kérdése:

EBAY SEGITSÉG! Miért más a termék ára és a fizetendő ár vége?!

Figyelt kérdés

Vásárolni akartam egy terméket ebay-en (Ár: AU $3.95 Approx HUF847.02) FREE SHIPPING! Nyomtam egy Buy it now-ot . Erre látom,hogy azt irja ,hogy 972.19ft kell fizetnem!

Miért változott meg az ára ? Nem irtak semmilyen plusz költséget.Frissitette a valutát vagy miért ? Kérlek informáljatok le ha ti tudtok valamit . :)



2014. nov. 18. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom még terhelődik rá valami. Lehet olyan helyről küldik, ahol még rá kell fizetni, ha Magyarhonba jön.
2014. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha igy van erről hol lehet infót kapni,hogy mikor mennyivel kell többet mert nem irt hogy tobbett kell fizetni . Kinából jön..
2014. nov. 18. 13:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Na megoldodott ! Beallitottam,hogy a lartya valtsa at a $-t ne a paypal igy a rendes ara lett :)
2014. nov. 18. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!