Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkába állás kismamaként? 13...

Munkába állás kismamaként? 13 hetes kismama vagyok. Sehova sem akarnak felvenni várandósan. Még olyan helyre sem ahol "egy jól idomított majom is megállná a helyét". Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 15:55
 1/10 anonim válasza:
Semmit. Miért csodálkozol ezen? Eddig nem vetted észre, hogy a nőket nem szeretik a munka piacon? Pont ezért mert gyereket szülnek!
2014. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kapják be.... csak az a dühítő,hogy azt meg a kedves kormány elvárja,hogy a biztosítást fizesd magad után... munkanélküliként aztán tényleg van az embernek havi majdnem 7 ezer ft-ja arra,hogy fizessen...
2014. nov. 20. 21:00
 3/10 A kérdező kommentje:
az a szomorú,hogy a legtöbb helyen ahova jelentkeztem nő a főnök...ők sosem szültek?
2014. nov. 20. 21:01
 4/10 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok, csak nem vagyok terhes és gyerekem sincs és keserű szájízzel, de azt kell mondjam szerencsére. De még így sem kapok én sem munkát. Nem érdekli senkit az emberek nyűgje. Ha nő vagy eleve hátránnyal indulsz! Ezt tapasztalom évek óta! A kormány meg azt csinál, amit ő épp jónak lát, nem foglalkozik azzal, hogy akinek nincs keresete az fizető képtelen, mert ha még nem vagy utcán akkor gúnyosan megkérdezik miből élsz? Ha van miből élned, akkor szerintük van miből a biztosítást is fizetni, főleg, ha már gyereket is akarsz vállalni. Kb. ennyi a hozzáállás részükről.

Sajnos nem tudok tanácsot adni,mert én így több szakmával, érettségivel, család, férj nélkül sem találok munkát! :/

2014. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ez az,hogy engem azért rúgtak ki mert kiderült,hogy babát várok... ez az ország egy vicc
2014. nov. 21. 13:35
 6/10 anonim válasza:
Az hogy lehet? Akkor nem is voltál bejelentve, nem volt szerződésed? Meg sem tehetik ezt?
2014. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
attól,hogy be vagyok jelentve kirúghat.... annyi van,hogy ha én be akarom perelni emiatt akkor megtehetem és valószínű,hogy megnyerném. De se energiám,se lelkierőm egy ilyen sóher,s**gfejjel leállni pereskedni meg egyáltalán a stressznek kitenni magam.
2014. nov. 21. 18:47
 8/10 anonim válasza:
Pedig be kéne perelned! Az a baj, hogy mindenki hagyja magát és ezért tehetnek meg mindent a munkaadók. Neked sem számít? Nem állsz ki magadért? Elég szomorú.
2014. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem számít mert egy egyszerű futár munka volt amit amúgy is már csak max 2 hónapig tudtam volna csinálni, tehát kb. december végéig. így ugyanúgy nem mehettem volna szülési szabadságra se semmire. most hálistennek úgy néz ki lesz másik munkahelyem.
2014. nov. 22. 12:08
 10/10 A kérdező kommentje:
meg munka nélkül az ügyvédet sem tudnám fizetni
2014. nov. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!