Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xbox360, Battlefield3 (többi...

Xbox360, Battlefield3 (többi odalent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok,2db kérdésem lenne! 1. Xbox Livehoz csak akkor csatlakozik az XBOX360, ha regisztrálva vagyok a xbox.com-ra? Mert nekem valami ilyesmit mondtak hogy regisztrálni kell valahova.

2. Egy multis játék van letöltve xbox360 ra aminek a neve Battlefield3, de csak akkor tudok multizni hogy ha xbox live goldom van, vagy csak akkor ha megvan nekem originen?

vagy pedig mind a kettő?



2014. nov. 19. 16:35
 1/2 anonim válasza:

Hát igen a LIVE így működik csak :)


Miért mit gondoltál.....aláhullik az égből a játék és csak bedugod a netkábelt a gépbe oszt megy???!!! XD

2014. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csinálnod kell xbox.com on egy profilt azzal be kell jelentkeznd xbox on és valalmelyik játékboltban venned kell goldot amin van egy kód a z meg be kell írnod
2015. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!