Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szed valaki Sienima fogamzásgá...

Szed valaki Sienima fogamzásgátlót és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 17:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem most írták fel. neked mi a tapasztalatod vele? :)
2014. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

én is bekapcsolódok :)

Nekem 1hete írták fel, de még nem szedem.


Csajok, tapasztalat????? :)

2015. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Első vagyok. Nekem 31-én jött meg, elkezdtem szedni aznap, de azóta folyamatosan vérzek :S Mondjuk emiatt ne ijedj meg, elvileg normális az első levélnél.. Meg mindenki máshogy reagál a tabikra.
2015. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

olvastam, hogy mint mindegyiket ezt is a menzesz 1. napján KELL elkezdeni szedni. és állítólag rá 5napra már véd.

viszont ha csak a 2-5napon veszed be, akkor az egész levelet végig kell szedni hogy védjen.


Te hogy csinálod???

2015. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mint írtam én a menstruációm első napján kezdtem el szedni, és a betegtájékoztató szerint így ELSŐ NAPTÓL kezdve véd.
2015. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De egyébként ha a 2-5. napon kezded el, akkor viszont 7 nap után véd. Olvasd el a betegtájékoztatót inkább..
2015. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én már 4. hónapja szedem. Híztam tőle, nagyobb az étvágyam és kissé pattanásos is lett tőle a bőröm, de nem bánom. Hülyeség, hogy az 5. vagy a 7. nap után véd. Mint minden fog.gátló ez is egy hónap után véd! Én is a menstruációm első napján kezdtem el szedni, a vérzésem már csak 4 napig tart és egyre gyengébb. A hányásos görcseimet megszüntette, már csak fájogat a hasam (néhány szem nospa és advil segít).
2015. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én 3 hónapja szedem nem híztam tőle...igaz az étvágyam valóban nagyobb...de tudatosan kontrollálom így tartom az eddigi súlyomat :)

Én 9napja szedtem amikor a párommal gumi nélkül csináltuk. Plusz a 2.héten belém is élvezett...baba nincsen :)


Eddig aknés volt a lábam és kiütéses volt a hasam és a karom is...amióta szedem szép a bőröm és elmúltak a pattanások is. Az arcom is szép sima :)

2015. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Par napja kezdtem el a 2. levelet. Nekem is megnott az etvagyam, hizni viszont nem hiztam:)) A pattanasaimon meg nem javitott, remelem fog. Valaki tapasztalt mellnovekedest?
2015. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok, meg írtam még választ, és én igen! :)
2015. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!