Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendőr akarok lenni lehet...

Ha rendőr akarok lenni lehet tetoválásom? Akkor is felvennének?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy ha már betöltöttem a 18-at, akkor csinálok magamra egy pár tetoválást olyan helyre ahol látszik is pl: alkar, lábszár, nyakamra, a kézfejemre, vagy ahol nem látszik: a hátamra, a karomra, mellkasomra, vagy a hasamra. felvennének igy is rendőrnek?

2014. nov. 19. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Sehogyan se vennének fel rendőrnek. Maximum úgy, ha olyan helyen van a tetoválásod, ahol a rendőrruhában nem látszik.

2014. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm értem,pedig akartam egyet nagyon olyan helyre ahol látszik
2014. nov. 20. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Paradoxon.


A rendőrségnél engedélyezik a piercinget és tiltják a tetoválást.


A katonaságnál engedélyezik a tetoválást és tiltják a testékszereket.


Ironikus, hogy a "Rend őrének" előítéletek nélkül kell(ene) munkát végeznie, mégsem tetováltathat magára, mert a tetoválása egyfajta "hovatartozást" szimbolizálna, amit ugyancsak nem lehet (ne próbálj meggyőzni senkit se arról, hogy a te tetoválásod bizony nem irányul senki ellen se, nem fog menni).

2014. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pánczél ***** válasza:
78%
rendőr leszel nem leszünk barátok.....
2014. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kell 1 rendőr aki hagy közterezni xd
2020. máj. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!