Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok/gondoltatok az...

Mit gondoltok/gondoltatok az olyan osztálytársaitokról, aki minden tanár kedvence?

Figyelt kérdés

Szerintem minden osztályban vannak olyanok, akik állandóan jópofiznak és nyalnak mindenkinek.. Engem mondjuk ez kikészít és nem tudom megérteni hogy tud egy ilyen ember tukorbe nézni, mikor sosem magát adja hanem álarcot mutat?! Mert ugye mennek versenyekre, a jegyeik kitunoek, ok vezetik a suliújságot meg stb.. minden tanárnak a kedvencei lesznek ezzel az álszentkedéssel!

Az én anyám mondjuk tanító volt és állandóan azzal jott nekem, hogy én miért nem tudok olyan lenni mint azok..

Kérem szépen milyen lesz egy ilyen ember élete? Egész életében szolga lesz meg álszentkedik? Ti mit gondoltok?


2010. jan. 29. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Az ő élete könnyebb lesz, mint mondjuk a tied, azt gondolom. De ne pontozz le, mert a kérdés az volt, mi mit gondolunk. Köszi:) Amúgy én ezt nem gondolom álszenteskedésnek, hanem egyszerűen ő így érzi jól magát, ha mindenkinek megfelelhet. Máskép valószínűleg rosszul érezné magát. De az a kérdés téged miért idegesíthet ez?
2010. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te is ugyanolyan szolga leszel, csak van, akinek ezt könnyen beveszi a gyomra, van, akinek kell a szabadság illúziója.
2010. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le!

Nem hinném, hogy konnyebb lesz egy ilyen élete.. Az nem lehet boldog ember aki állandóan másnak akar látszani, hogy mindenki szeresse meg mindenkinek megfeleljen! Lehet, hogy engem kevesebben szeretnek, de aki szeret, az legalább onmagamért szeret!

Azért idegesít, mert mindig teszi magát és cseszeget engem, holott neki még személyisége sincs!! Ma jól megmondtam az osztályomban az ilyeneknek, úgyhogy majdnem mindenki osszeveszett velem, de nem érdekel... legalább megmondtam!

2010. jan. 29. 13:55
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem leszek szolga!!!
2010. jan. 29. 13:55
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

stréberek és utálom őket

és majd ha felnőttkorukba visszaemlékeznek csak azt tudják mesélni az unokáknak "jajj drágám az én időmben én versenyekre jártam kitűnő tanuló voltam, felvettek a legjobb egyetemre" blabla

a másik meg majd azt meséli"

hogy milyen jó volt az osztály, mentek bulizni, együtt másolták egymásról a leckét és minden órán felelések előtt izgultak, ha 1est kaptam másik órára felmondták az anyagot..stbst


szerintem van különbség..

én jobban szeretek rosszabb vagy közepes tanuló lenni

2010. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

utolsonak igaza van :D

és mi is azt csináljuk h együtt izgulunk milesz ha felelünk meg ienek..sztem sokkal jobb mint h huje stérberek legyünk akit utál az osztály :D

2010. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Végre valaki aki egyet ért velem :)

Én is így gondolom, jobb inkább rosszabb tanulónak lenni!

2010. jan. 29. 15:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolkoztok. Ha egy kamasz stréber lesz, és mindenkinek meg akar felelni, az azért van, mert rosszak a családi körülményei, a szülei nem szeretik, kisgyerekkorától rendszeresen megfélemlítik, és beléverik, hogy ha esik, ha fúj, akkor is kutya kötelességük megfelelni mindenkinek. Azért tudom, mert középiskolás koromban én is ilyen voltam, meg még tudok pár ilyen embert. Segítsetek nekik, mert problémáik vannak otthon, beszélgessetek velük. Ha valaki a korosztályától/helyzetétől eltérően viselkedik, ott mindig valami súlyos probléma van a háttérben. Lehet, hogy ti ezt kívülről nem látjátok, mert egy család életében senki nem láthat bele. Ezek a gyerekek rettegnek, mi van, ha nem felelnek meg mindenkinek. Valószínűleg nektek (osztálytársaknak) is meg akarnak felelni, csak nem sikerül nekik. Próbáljátok tolerálni és lazábbá tenni őket, ne utáljátok zsigerből azért, mert iskolaújságot szerkeszt, vagy jobban tanul nálatok. Az meg, hogy ki lesz a szolga és ki nem, nem ezen múlik. Ált. a jobb tanulónak jobb állása is lesz, szóval lehet, hogy te leszel az ő szolgája. Viszont az egykori stréberből lesz a legrosszabb kollega/főnök, szóval vigyétek el őket párszor bulizni, inni, lazulni, hogy ne legyenek teljesen görcsemberek felnőttkorukra (amivel az egész környezetüket meg fogják szivatni, és a gyerekükből majd ugyanolyan stréber válik).
2010. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok újra. Amúgy nem biztos, hogy mindenki azt fogja mesélni majd az unokájának, ami valóban volt. A gyereke/unokája előtt mindenki próbálja szépíteni a múltat (nincs se gyerekem, se unokám, de én ezt látom). Szóval: az egykori leckemásolós, bulizós rossz tanuló az van úgy, hogy inkább majd azt mondja az unokájának, hogy 'jajj, én annyira jól tanultam, meg mindig szót fogadtam', és van úgy, hogy az egykori jótanuló stréber azt meséli az unokájának 'jajj, én annyit buliztam, annyi barátom volt'. Az idősebb emberek rendszerint máshogy állítják be a múltat, mint ahogy volt: túloznak, kitalálnak, elhallgatnak dolgokat. Meg amúgy is kit érdekel, hogy mit mondasz majd az unokádnak? Ez ugyanolyan előregörcsölés, mint amikor a stréber magolja az anyagot óra előtt, ne,? Különben is, mire nektek unokátok lenne, rég elfogy a Földről a zoxigén :)


29/l

2010. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

nálunk is van két ilyen csaj. leírom milyenek: egyik: nagy tokás, óriási sörhas, tesin fél, kényes, alapozó az orránál csomós..., azt hiszi h menő, vihog, éretlen, árulkodó... és nem a közösség tagja..

a másik felnézrám :OOO Mondta, hogy olyan jó hogy ilyen zaza vagyok, és hogy bárcsak Ő is ilyen lenne... XD anyja meg persze szülőire bejön, hogy a lánya osztályzatai romlanak (4esekre) XD

2010. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!