Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom a túlfűtött...

Csak én nem bírom a túlfűtött helyeket?

Figyelt kérdés

Posta, pláza, tömegközlekedési eszköz ilyenek.

Egy dolog, hogy melegem van, diszkomfort érzésem, de szédülök is és levegőt se kapok annyira.

Kabátot nem mindig van lehetőség levenni, nagy csomagok, járművön nincs hely stb.

Alapból nem bírom a meleget, azok közé tartozom, akiknek 25 foknál ne legyen több, akik nyáron "meg vannak halva".

2014. nov. 20. 20:57
 1/2 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, viszont csak akkor, ha hűvös idő van. Mármit, amúgy imádom a nyarat, de a zárt térben a 'mesterséges meleget' valamiért nem bírom...
2014. nov. 20. 22:33
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez érdekes.

De biztos a hőmérsékletkülönbségtől és a fülledtségtől.

Én nyáron vizes törölközőt rakok magamra, sokat iszom, semmi se segít.

Ha aktív vagyok, megyek ide-oda, az igen, gondolom nem engedi leesni a vérnyomásomat.

2014. nov. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!