Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kemoterápiát kapok, az elsőn...

Kemoterápiát kapok, az elsőn vagyok túl. Nem jelentkezett semmilyen rosszúllét. Viszont úgy hallottam, hogy a második után már nem ússza meg az Ember. Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyéni. Nagynéném "nevetve" csinálta végig,asszem 9 kezelést kapott és soha egy hangyányi rosszulléte sem volt,szinte észre sem vette az egészet. Más az elsőtől kikészül. Keress rá neten,hogy ha ilyen rosszullét van,akkor ven-e valami megoldás az enyhítésére. Persze ha a doki is rábólint. Nagyon drukkolok,hogy ne legyen semmi baj és gyógyulj meg! :D
2014. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszod és Kedvességed! Legyen szép napod! :)
2015. jan. 4. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia:D Köszönöm,neked is:D Jobban vagy? Remélem minden rendben!
2015. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia. Igen köszönöm , nagyon jól bírom a kemoterápiát. Csak egy kis fáradtság és hányinger. Ennyi. :) Viszont bosszant , hogy nagyon magas a fehérvérsejtjeim száma , 17000-es... :/ Ez bánt. És már a 3. terápián vagyok túl.
2015. jan. 8. 19:11
 5/6 anonim válasza:

Szia,

a kemo után általában az szokott lenni a probléma, hogy nagyon lecsökken a fehérvérsejtszám, nemhogy magas lenne. Nem lehet, hogy valamit félreértettél?

Nekem is most volt az első és sajnos annyira lecsökkent, hogy szurkálni kell magam utána több napig fehérvérsejtszám növelő injekcióval. Persze nem vagyok profi a témában. Sajnos nekem a mellemben volt a daganat.

Remélem azóta is jól vagy. Én is jól bírtam az elsőt, tartok a többitől, de erőt merítek, ha valaki azt írja, hogy a sokadikat is jól bírja :-)

2015. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia. Hát először is sajnálom a dolgot!!! KITARTÁS TÜRELEM KITARTÁS TÜRELEM!!! :)

Az 5.-et fogom kapni február 16.-án.

Ma voltam 10 napos vérvételen.

Picit el vagyok gyengülve. És kezdek türelmetlen lenni. Márpedig ki kell bírni és ki is lehet bírni , mert muszáj. Az eredményeim mindig nagyon jók a mai nap is ezt bizonyította. Talán Én egy picit már fáradt vagyok az egésztől.

De fel a fejjel szerintem abszolút kibírható , Rám csak a gyengeség jellemző.

A folyadék fogyasztásom az nagyon gyenge ami pedig fontos lenne. A kezelőorvosomat kérdeztem a második kemo előtt , hogy most mi lesz...??? Rosszabb lesz....?

Erre Ő:" Hogy bírta az elsőt? Mert a többi ugyan olyan lesz!!!" :) Nagyon megnyugtatott és igaza volt! Bérescseppen kívűl semmi más erre felénk csak a BÉRES-re esküsznek!!! Eddig semmi extrát nem szedtem. Visszatérve a fehérvérsejtre. Olvasgattam... Én epirubicint kapok. A szervezet ilyenkor full megborul. Tehát "EGYSZER FENT EGYSZER LENT". Amíg a kezelőorvosom azt mondja , hogy minden rendben addig nem fogok agyalni csak hát ugye az Ember elkezd kutakodni a neten. :D Nekem például azt ajánlotta kevesebbet okoskodjak itt a neten és inkább bízzak a gyógyulásomban. :D Írj majd , hogy vagy!!! :)

2015. febr. 4. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!