Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 06-1-796-17-05 kihez tartozik...

06-1-796-17-05 kihez tartozik ez a szám? Mást nem hívogatnak erről?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Google szerint:

Naturalphaarmaceuticals telefonos értékesítői

Ne vegye fel senki, csak ha kell ilyen szar.

2014. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,,sejtettem,,a legjobb az ,hogy szülés óta hívogatnak ...de mindenki...örülök, hogy a kórház kiadja a számokat
2014. nov. 21. 11:50
 4/7 A kérdező kommentje:
A telóm új és nem tudom h. lehet tiltani..csak üzenetet enged tiltani. Ami fura mert ez érintőképernyős,,,a régi nem az volt és le tudtam bármilyen számot tiltani.
2014. nov. 21. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hogy érintőképernyős-e...


Minden telefon más, a Sony-kban pl. elmented a számot, majd a névjegyet szerkesztve be tudod állítani, hogy "hívás azonnal a hangpostára". Nekem kb. 15 db szám van így elmentve, próbálkoznak, de nem tudnak elérni. Egy idő után feladják.

2014. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval samsung galaxy young 2 a telóm és a régi nyomógombos samsungon volt hívásletiltás,,,de ezen sehol nem találom csak sms letiltás van,amit hülyeségnek tartok...Ha valakinek van ilyen telója és mégis van rajta hívás letiltás az legyen kedves írja le, lehet csak én voltam béna és nem találom rajta...:- (
2014. nov. 21. 17:32
 7/7 A kérdező kommentje:
és érdekes, ha nem érnek el a fent említett vezetékes számon, akkor utána különböző mobilokról próbálkoznak...pl.06-70-408-06-80 ,,mint ma is...őrület.
2014. nov. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!