Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudtam hová tegyem a...

Nem tudtam hová tegyem a kérdésem, ezért ide raktam be. Ti is szoktátok ez érezni, és ilyeneken gondolkodni?

Figyelt kérdés
Néha,csak úgy,ha eszembe jut,és mélyen belegondolok,megkérdezem magamban,hogy vajon miért élünk?Miért létezünk?Mekkora a világűr?Mi lesz ha az emberiség kihal?Miért nem csak a nagy semmi van,a nagy fehérség?Mikor,miből és hogyan keletkezett a világűr?Miért van minden úgy ahogy van? Sok más,ehhez hasonló kérdés van a fejemben,és ha ezekbe nagyon mélyen belegondolok,beleélem magam,egy furcsa félelemmel és honvággyal vegyes érzés támad meg,és égő érzés van a mellkasomban.Nem értem,nektek van ilyen?Nekem ha eszembe jut,mindig ez van.

2014. nov. 21. 11:50
 1/2 klaki válasza:
Ezen én is nagyon sokat szoktam gondolkodni, de szerintem mindenki. És ugyan ezek a kérdések. Ha Isten teremtett minket, akkor miből lett Isten???
2014. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
látom te is sokat unatkoztál...
2014. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!