Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én belebonyolodtam a sportfoga...

én belebonyolodtam a sportfogadásba szerintem hosszutávon nyereséges lehet de vajon mekkora toke kell hozzá? és mijen odssok kozott érdemes jatszavi ( legkisseb-legnagyobb)

Figyelt kérdés
és mijen bankrol management jo ehez azzal vagyok bajban hogy nem tudom hogyan csináljam a tét kiválasztásat és mindig ugyan azon a téten játszake addig amig nyeresegbe kerulok ha egyaltalán kerulok

#sportfogadás #bankrolmanagement
2014. nov. 21. 13:45
 1/6 hookuszpook ***** válasza:
Először próbáld értelmesen megfogamazni, hogy mit szeretnél kérdezni, akkor valószínűleg kapsz is rá választ. Neegymondatbapróbáljmegmindensportfogadássalkapcsolatbaneszedbejutottszótleírni. Szerintem.
2014. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiába futsz,hiába menekülsz... ( Karády Katalin )
2014. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegy mekkora a tőke, az a ROI-t nem befolyásolja. A tét 5-10%-ával érdemes játszani.

Példa:

Tőke: 30000

Egységnyi tét: 3000

Egész hónapban 3000-el játszol közbe kiveszed amennyit kiakarsz és következő hónap elején, megint meghatározod a 10%-ot. Nem kell minden fogadás után.

2014. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az egy bevált stratégia amit az előző írt.

Mondok én is egyet.

Azt mondod minden nap x összeget költhetek. Lehet 200,300,400,500,1000 stb, kinek mi.

Számoljunk 200-al.

Napi 200 az havi szinten 6000 forint.

Minden nap csak 200-al játszhatsz, viszont ha egy napot kihagytál, akkor a következőre, már hozzáadhatod azt a pénzt is.

Egy példa: hétfőn játszottál, kedden, szerdán, csütörtök,péntek nem. Akkor 4nap*200=800 forintot raktál el. Hozzáadva a szombati nap 200 forintját, akkor szombaton 1000 ft-vel indulhatsz harcba.

Fontos, hogy előre nem lehet játszani, tehát előre a vasárnapi pénzt nem játszatod el. Azt is csinálhatod szombaton csak 600-t raksz fel és vasárnapra is marad 600. Vagy ahogy akarod.

Nem tudom ez mennyire érthető.



Aztán, ha megnövelted a tőkédet, akkor léphetsz egy szintet és napi 300-al indulsz.

2014. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jó. Nagyon behatárolt. Én egy nap 2-5szelvényt teszek a megadott 3000-el. Így elérem a fizetés kiegészítési kategóriát,a 200 forint max bohóckodásnak elég. Ráadásul az napi 1 szelvény max. Tegyük fel van 1000esemény 1 nap abból több, mint 1 jó szelvényt lehet összehozni, de 3x fölé fölösleges vinni a szorzót, mert úgy már elég nagy az esély a bukásra.
2014. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem bevált, amióta elkezdtem ezt a stratégiát pluszban vagyok. Egyébként hiába a napi 1000 esemény, ha aznapra nem találok nekem szimpatikus meccset, akkor nem játszok.

Ezért sokszor halmozódik.


Ennek a pénz menedzselésnek pont az az értelme, hogy ne herdáljam el, az egész pénzemet egy héten. Másrészről ez a havi 6000 pont annyi, amennyit nem sajnálok, ha esetleg mind elmenne. Akinek több van, nyilván többel játszik.

2014. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!