Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kirughatnak a suliból akkor...

Kirughatnak a suliból akkor ha letörtem részegen sírva a wc ülőkét és ezt látta két tanár? De utána bementem a tanáriba (nem latszott rajtam hogy berugtam) és egy megértő tanár azt kérdezte szerelmi ügy?

Figyelt kérdés
Én azt mondtam igen bocsánatot kértem és mondtam, hogy viszek majd egy új wc ülőkét. Most szerintetek mi lesz? :DD (16/l)

2014. nov. 22. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Iskolába részegen??? Hát én kirúgnálak. Nem látszott rajtad hogy berúgtál??? Már mint hogy magadon nem láttad ??? Mert egy józan ember bármikor látja hogy ki a részeg, vagy csak ha piás azt is.
2014. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értékelni fogják, ha kicseréled az ülőkét. Berúgni meg hülyeség, egyébként biztosan látták rajtad, egy tapasztalt tanárnem olyan hülye, hogy ne vegye észre. Olyankor az ember lehelete kissé ecetszagú, kipirosodott az arca, szóval árulkodók a külső jegyek.
2014. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira részeg nem voltam tényleg. Keveset ittam de azért éreztem s piat.
2014. nov. 22. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Már nem vagy tanköteles, így fájdalom nélkül kirúghatnak. A bor szaga akkor is érződik az emberen, ha csak "belenyaltál" volna.

Ha önmagadat "jelentetted fel", önként téríted meg a kárt, s nem vagy egyébként is zűrös, akkor túlléphetnek rajta.


De tanulság legyen az, hogy a gondokat te tudod csak megoldani, senki más, s az ital rossz barát.

2014. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben és tudom hogy hulyeseg volt. Koszonom a valaszokat
2014. nov. 22. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez semmi...ha én elmondanám mit tettem a héten nem hinnék el sokan :D a pia az még semmi :D És az tényleg nem old meg semmit, ha szomorú az ember vagy letört van más is ;)
2014. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uristen:DDjolvan koszonom amugy vegul semmit se kaptam:D
2014. nov. 25. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!