Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék fültágítót a fülembe...

Szeretnék fültágítót a fülembe de nem tudom hogy állna. Ha kitágíttatom és időközben esetleg meggondolnám magam akkor van olyan hogy hány mili méterig forr össze a lyuk?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 18:25
 1/4 anonim válasza:

Elméletben 10. Nekem 6ról egy éjszak visszaugrott 4re.

ÉN szerintem 8 mm-ig még szépen összenő de ez egyénfüggő.

De ha csinálsz ne divatból, azért csináld mert neked tetszik és ha már most arra gondolsz hogy kiveszed akkor gondold át hogy tényleg akarod-e?

2014. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak igaza van!

Ez nem holmi eldobható,kijavítható kis dolog ami ha már kimegy a divatból nem kell.Tesmódosítás...Szóval jól gondold meg!

A lyuk egyénfüggő,hogy meddig megy össze.Általában 10-15 még összehúzódik simán.

2014. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha mondjuk 10 miliméterre kilövetem a fülem. akkor az még összeforrhat eredeti állapotára?
2014. nov. 25. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A 10 simán.:)
2014. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!