Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ingatlaniroda a legjobb...

Melyik ingatlaniroda a legjobb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Albérletet keresek Budapesten,de sajnos elfogadhatót csak ingatlanirodáknál találtam. Most már ott tartok,hogy hajlandó vagyok befizetni egy irodának,mert sürgõs a költözés,csak azt nem tudom eldönteni,hogy melyik az,amelyik esetleg nem szivat meg,és tényleg normális és segít? Esetleg tapasztalat valakinek,hogy hova érdemes befizetni?
2014. nov. 24. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
NE FIZESS BE SEHOVA. Az ingatlankozvetitesnel az elado (vagy kiado) fizet jutalekot, nem a vevo. Amelyik iroda penzt ker a cimekert, az csalo, altalaban lopja a hirdeteseit mas weboldalakrol vagy hirdetesi ujsagokbol es honapokig, evekig arulja akkor is, ha mar reg lejartak es nem aktualisak.
2014. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak sajnos,nem nagyon tudom,hogy akkor mihez kezdjek,mert sajnos hónapja bújom a netet,de sajnos nem találtam megfelelõ albérletet...
2014. nov. 25. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!