Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csotányok a barátnöm gyakorlat...

Csotányok a barátnöm gyakorlati helyén pékségben ez engem nagyon zavar mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hívni valamelyik rovarirtó céget (pl. Bábolna) és fertőtleníteni. Egyébként úgy tudom, ez akkor is kötelező időközönként, ha nincsenek csótányok. Bár lehet, hogy lisztbogarakat láttál.
2014. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem régota ott vannak kb mindenki tudja de senki nem tesz semmit. akkor?
2014. nov. 25. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e még KÖJÁL, fel lehet jelenteni őket.
2014. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tessek megkeresni a megfelelo elerhetoseget es feljelenteni oket.

2014. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi hasznom lesz abbol ha csak ugy feljelentem? semmi..
2014. nov. 25. 13:36
 6/6 cathilina ***** válasza:
100%
Ha feljelented őket, rájuk sóznak valami aranyos kis bírságot és a későbbiekben valószínűleg jobban figyelnek majd a rovarirtásra. Arról nem is beszélve, hogy azon kívül, hogy téged zavar, gondolom az ott előállított péktermékeket az emberek megeszik, szóval lehet, hogy nem kéne hagyni, hogy csótányok rohangáljanak mindenhol.
2014. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!