Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Űzletszerű csalásért mit...

Űzletszerű csalásért mit kaphatok?

Figyelt kérdés

Űzletszerű csalásért mit kaphatok?

Fel jelentet 3 ember hogy nem kapta meg a megrendelt terméket..bizonyitani nemtudom hogy elküldték (én is ugy rendelem)

20 ezer forint alatt van az összeg kb.16-7 ezer forintrol van szó

Mire számithatok? Milyen büntetésre


2014. nov. 26. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát úgy árulsz valamit, hogy neked nincs is belőle? Gratulálok! Intelligencia=0. Ha valamit árusítok, akkor az a minimum, hogy van egy-két darab készleten, vagy ha kifogy akkor felhívom az ügyfelet, hogy: Elnézést kérek, de a beszállítóm megszünt, nem tudom leszállítani a terméket, a pénzt természetesen visszautalom a számlájára. A megértését köszönöm.
2014. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ilyenben vagyok sértett...

jött a rendőrségi papír amiben benne volt:

3 év felfüggesztett volt az ítélet + vissza kell fizetnie a károkat azoknak akik kérték, vagy ha nem azt kötelezően leüli...


remélem sok évet kapsz és majd szeretgetnek bent a börtönben :) megérdemled :)

2014. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma kaptak el egy hozzád hasonló csalót. Ő telefonokat árult, elvette a pénzt de nem küldte a mobilokat. Mutatták a tv-ben, ahogy bilincsben viszik. Remélem téged is elkapnak és jó sokáig bedugnak a dutyiba.
2014. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na azert tulzasba ne esunk nem szaz ezrekrol van szo hanem 13 ezer forintrol
2014. nov. 27. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ha megeszel a tescoban egy csokit akkor is börtönt kaphatsz érte...különben is...kicsiben kezdődik...simán adnék neked példa statuálásképpen 10 évet :P na jó legyen 13, hogy egyszerűbb legyen kiszámolni az órabért :P
2014. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!