Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kulfoldon elek es a szuleim...

Kulfoldon elek es a szuleim szoltak, hogy a regi otthoni szamon hivogatja oket valaki es engem keres hivatalos ugyben. Mikor a szuleim megkerdik mit szeretnenek, azt mondjak hogy nem mondhatjak meg milyen ugyben keresnek vagy kik ok. Barmi otlet?

Figyelt kérdés
A kulfoldi szamomon nem hajlandoak felhivni. Mondtak, hogy kuldenek levelet majd akkor, de egy regi alberletem van megadva nekik (valtoztatni a cimen nem hajlandok, csak ha en kerem, de nem tudom kik ok). Biztos nem NAV vagy OEP, mert naluk bejelentettem hogy nem elek az orszagban. Barkinek barmi otlete ki lehet az es mit akarhat? Biztos, hogy nem telemarketingesek. Stb
2014. nov. 26. 04:08
 1/3 szántóvető ***** válasza:
zaklatás miatt feljelentést kell tenni.
2014. nov. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg egy bank keres, hogy egy szolgáltatást eladjon neked
2014. nov. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adjatok meg egy email címet, írjanak oda. Vagy kérjetek telefonszámot tőlük, ahol vissza tudod hívni.
2014. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!