Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek már történt ilyesmi?...

Veletek már történt ilyesmi? Az egyik ismerősöm megkért rá, hogy ha valamelyik üzletben látok olyan sapkát, amilyet ő leírt nekem hogy nagyjából hogy nézzen ki, akkor szóljak neki.

Figyelt kérdés

A minap az egyik H&M-ben nézegettem, amikor is végre találtam egy olyasmi sapkát, amelyre "megbízást" kaptam. A telefonommal szerettem volna egy képet készíteni róla, mire a biztonsági őr (középkorúnál is idősebb hölgy) már messziről jó hangosan rám förmedt, hogy itt aztán nem lehet ám fotót készíteni, sőt: előírás, hogy az egész Árkád területén tilos a fényképezés!

Mivel ez hétköznap és nagyjából ebédidőben történt, ezért nem voltak olyan sokan az üzletben, de akkor is megalázó volt. Egy szót sem tudtam szólni - pedig akartam - mert folyton lehurrogott.

A kérdésem az lenne, hogy tényleg van ilyen előírás?

Ha igen, ez miért nincs sehol feltüntetve? Én ugyanis nemhogy az üzletek bejáratánál, de az egész bevásárlóközpont területén sem találkoztam ilyen kiírással.

Most ezek szerint egy sapkával kellett volna bevonulnom az öltözőbe, ha képet szerettem volna készíteni róla? Mert ugye azt az illető hölgy sem gondolja komolyan, hogy az öltözőben nem 'szelfiznek' a kedves vásárlók....



2014. nov. 27. 10:48
 1/3 szántóvető ***** válasza:
nem történt.menj vissza és fényképezd le.ez is egy akadály amit le kell küzdeni.csak bátran.
2014. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
velem ugyanez a rossmannban történt. de ott ki volt írva a bejárati ajtóra, mint ahogy később megnéztem
2014. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj vissza,és mint említetted menj be vele az öltözőbe és ott fotózd le.Ennyi az egész.
2014. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!