Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szörnyű énekhangom van és...

Szörnyű énekhangom van és énekórán egyedül kell énekelnem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem akarok énekelni az osztály előtt egyedül, szörnyen hamis hangom van semmit se tudok elénekelni úgy, hogy egy hang is jó helyen legyen. Ki fognak röhögni én meg ott fogom elbőgni magam az egész osztály előtt. Mit mondjak a tanárnőnek, hogy ne kelljen énekelnem? :( :( :(
2014. nov. 29. 21:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz velük csak énekelj ne copyzd a hangod azaz ne utánozz senkit ha nevetnek nevess és azthiszik direkt csinálod!! és nemtom hanyast akarsz de ha könyv nélkül végig akk 3-4 körül !!
2014. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérd meg egy osztálytársaddal a tanárt, hogy énekelhessetek ketten. Az énekórákat én sem szerettem emiatt.
2014. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs jó énekhangom, meg botfülem is van, mégis énekeltem az énekórákon, mivel ez is a kötelező tananyag része volt. Nem úgy kell rá tekinteni, mint egy megaláztatásra. Ki kell ábrándítsalak, nem ez lesz az utolsó eset az életedben, hogy olyan dolgot kell megtenned, amit kínosnak érzel. Ahelyett, hogy sajnáltatnád magad, inkább röhögj te is magadon! Emlékszem, én is mennyit röhögtem magamon együtt a többiekkel, mikor énekből feleltem :D
2014. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!