Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem az olx-röl egy...

Rendeltem az olx-röl egy csizmát . átis utaltam a pénzt 7000 forintot. De az eladó utánvételel küldte . én nem vettem át mert már átküldtem neki a pénzt elöre utalásal. Tehetek feljelentést ez ellen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 07:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legnagyobb butaság és felelőtlenség ilyen oldalakon előre utalni, tessék inkább személyesen átvenni vagy kifizetni azt a pár száz forint utánvéti díjat.
2014. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de nem érted ... rendeltem egy cipöt elküldtem neki a cipöt meg is hozzta a postás csak hogy utánvételel küldte magyarán mégegyszer ki akarta fizetetni a cipöt..de nem vettem át...

tehetek fel jelentést ?.

2014. dec. 2. 07:22
 3/12 A kérdező kommentje:
7060 forintot kért a postás
2014. dec. 2. 07:22
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

És mégis milyen indokkal tennél feljelentést? Még csak át sem vetted. "Ismeretlen tettes ellen ravaszkodás gyanújával?"

Haha.

2014. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát de lenyulta a pénzemet
2014. dec. 2. 08:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább beszéld meg vele, hogy küldje el utánvét nélküli csomagban, vagy küldje vissza a pénzedet.
2014. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi hiba!

Te "egy csizmát" rendeltél, ő egy PÁRAT, azaz két darabot küldött.

.

Könnyen lehet, hogy tanulópénznek kell elkönyvelned - hacsak be nem ismeri tévedését!

2014. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem küldi vissza nem válaszol a leveleimre meg semmise..csak félek h nem csinálnának semitse... elvégre elküldte még ha nem is ez volt megbeszélve..de biztos nem kapna komolyabb büntetést ://

van aki vissza esö gyilkos stb mégse ül börtönbe nem hiszem hogy ezért kapna valamit max felfügesztetett jol tudom ??

2014. dec. 2. 09:15
 9/12 anonim ***** válasza:
7600ft nem tétel, nem foglalkozna vele a rendőrség se. . jó tanulópénz volt, hogy soha nem untalunk előre, bármennyire is szimpatikus az illető
2014. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

és ha már feljelenteték ?..ha pl mással is megcsinálta.

2-3 emberel

2014. dec. 2. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!