Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segistség! Nem bírom abba...

Segistség! Nem bírom abba hagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy idelye elkezdtem kiszívni a kezem.. aztán karcolni és egyre durvábban... félek hogy ez tovább fajul.. senkisem ert meg. Valahol azt szeretném hogy senki se lásson de valahol meg figyelemfelkeltesből is csinalom szerintem.. arrol ábrándozok folyton hogy bántanak durván fizikailag és ezután emberek tanárok..stb rám találnak és segítenek.. nem tudom hogy mi ennek az oka.. és tudom hogy hülyeség ez az egész.. nincs értelme. De valamiért mégis "kielégít"... ????
2014. dec. 2. 21:46
 1/2 Ciana ***** válasza:

Nem tudom, hogy segít-e, de lehet, hogy a stressz és az érzelmi elzárkózás miatt van ami már enyhe/a te esetedben kissé inkább/ depresszióba torkollik. Nálam legalábbis hasonló volt a helyzet, én haraptam a kézfejemet, csuklómat. Nem durván, csak pont, hogy fájjon.

Az ok elég egyszerű volt számomra. Ha a csuklóm fájt, valahogy fellélegeztem, mert nem másra figyeltem. Rossz módja, de elterelés volt a gondolataim elől.

Megoldás ... Hát azt tudom mondani, amit én is tettem eddig. Próbálj meg pozitívabban hozzáállni a napokhoz, ha történik valami rossz, akkor vagy ne figyelj oda rá (ha nem rád vonatkozik, akármennyire azt érzed, hogy mégis) vagy pedig nyugodt, külső szempontból vizsgáld meg, ne rögtön pánikolj.

Ha nem figyelsz a negatív dolgokra, kevésbé fognak feltűnni, és egy idő után mintha el is tűnnének. Arra irányítsd a figyelmed, amire kell, ne arra, ami lehúz. Nem baj, ha ezzel néha önző vagy. : )

Remélem tudtam segíteni, legalább egy kicsit.

2014. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!:)
2014. dec. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!