Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ez megy, lefekszem este tízkor, és még hajnali háromkor bámulom a plafont.

Egy gyerekkel vagyok itthon gyeden, egész nap fel-alá rohangálok, a háztartás mellett ezer felé megyek, és közben folyamatosan a gyerekemet szórakoztatom, plusz taposó gépen rendszeresen edzek,tehát nem lehet mondani, hogy túl pihenem magam.

Este 6-7 óra körül el tudnék aludni, de akkor még nem lehet, mert még javában dolgom van, és utána hiába vagyok fáradt, nem tudok elaludni.

Nem akarok altatót szedni.



2014. dec. 3. 00:19
 1/3 anonim válasza:
52%
Ha nem akarsz altatót szedni,akkor szedj nyugtatót! Xanax,frontin,rivotrill és a kedvencem:haloperidol,ha nem jön be,akkor egy kis alkohollal vedd be,vodka,pálinka,de van akinek egy kis borocska is segít...garantált hatás.xdd;-)
2014. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Marha vicces vagy mondhatom,senki nem volt kíváncsi a hülyeségeidre. Ha te így szoktál bealudni,hát hajrá,öld csak meg magad, egy érzéketlen barommal kevesebb.

Kívánom,hogy te is szenvedj egy kicsit ettől,és majd téged is ilyen humor herold segítsen ki,mint te magad.

2014. dec. 10. 23:28
 3/3 anonim válasza:

Van akinek tenyleg bejon a lefekves elott egy kupica

Es tenyleg jol ellehet tole aludni.

De nekem azis bevalik h benyomom a tv t egykicsit nezem aztan betesem sleepre es veaszok rajta.

2014. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!