Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja mondani hogy...

Marton2410 kérdése:

Valaki meg tudja mondani hogy a Skyrimben a mellekkuldeteseknel van a Magnus palcaja. Es ot vagyok a torpbanyaban. De nem tudom megfejteni a rejtvenyt, hogy mi a megfejtes? Mert en egyszeruen nem tudok rajonni.

Figyelt kérdés
Aztan lehet csak tulbonyolitom es tok egyszeru az egesz :)
2014. dec. 3. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ah ez sajnos nem jo... En a Mzulba vagyok vagy hol... Es ott nem tudom a rejtvenyt
2014. dec. 4. 15:50
 3/8 anonim válasza:
Na most egyrészt találd ki hogy hol vagy. Másrészt milyen rejtvényre nem jössz rá?? Amennyire én udom, a Skyrimban már egyáltalán nincsenek rejtvények, csak keresni kell kapcsolókat, vagy szimbólumokat másolni.
2014. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyasmi mint amikor az Elder Scrollt kellett meg keresni csak itt a plafonon harom gyuru van
2014. dec. 4. 20:56
 5/8 anonim válasza:
A nevét mondd a helynek. Én már így fejből nem emléskzem hogy Mzulft vagy Mzinchaleft.
2014. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mzulft
2014. dec. 4. 21:19
 7/8 anonim válasza:
Ott fagy és tűzvarázslatokkal kell mozgatni a tükröket, hogy a fényt pozícióba irányítsd.
2014. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. dec. 5. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!