Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az az érzésem, hogy valami...

Az az érzésem, hogy valami nagyon el lett rontva. De vajon mi?

Figyelt kérdés
17F Egy átlagos hétköznap. Minden a megszokott, ki vagyok aludva, egész jól éreztem magam, nem érnek semmiféle különösebben rossz, vagy jó külső ingerek,sem fizikailag sem mentálisan.Csak olyan dolgok, amik amúgy is beépülnek az ember homeosztázisába. Csinálom a megszokott hétköznapi dolgaimat, megyek át az egyik helyiségből a másikba.Ekkor hirtelen elhagy az életerőm, gyengének érzem magam, és valami elkezd nyomasztani, egy gondolat,ami befészkelte magát az elmémbe és folyamatosan emlékeztet magára.Mégpedig: valami nagyon el lett rontva.Nem a szó fizikai értelmében, mint pl: egy mosógép.Fogalmam nincs mi lett elrontva,és hogyan.Vagy hogy ki tette, nem tudom, hogy én, vagy valaki más tette.Nyomasztó, idegesítő érzés. Elgondolkodtam mi lehet elrontva, és csak olyan dolgokat találtam, ami nálam már megszokott, hogy évek óta el vannak cseszve: az emberi kapcsolataim, a ''családom'', én magam. Ezekről mind tudok és nem nyomasztanak.De ez valahogy igen.

2014. dec. 3. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez még délután 4 körül kezdődött,azóta kicsit jobb lett. De most rosszabb mint eleinte, feszít belűlrőr.
2014. dec. 3. 22:15
 2/5 anonim válasza:

Vannak olyan emberek, akik egy másodpercre sem tudják kikapcsolni az agyukat. Állandóan gondolkodnak valamin, visszaemlékeznek, terveznek, elképzelnek, és már egy puszta gondolattal is átérzik/átélik a fejükben lejátszódó dolgokat. Én is állandóan pörgök valamin, és engem is néha elfog egy sötét, hideg érzés. Elcseszi a kedvemet. Ez legtöbbször akkor fordul elő velem, ha beugrik a múltam egyik keserű pillanata, vagy olyan dolog, amit a mai napig bánok. Apró kis töredékek, egy-egy jelenet, de attól még kizökkent.

Téged a helyzeted, az életed folyása, és talán a környezeted is frusztrál. És csak tippelni tudok, de talán néha akaratod ellenére ez a rossz érzés jobban elhatalmasodik rajtad, és ilyenkor érzed, h valami nem jó, másképp kellene lennie. Ilyenkor kényszerítsd magadat pozitív gondolkodásra. Vagy nézz meg egy vígjátékot. Az talán segít. :)

2014. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz az életről? Szerinted van értelme?
2014. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tényleg nem.
2014. dec. 3. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdődő depresszió.

Orvos tud segíteni.

2014. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!