Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bagoly fogadó (Gyömrő) tapaszt...

Bagoly fogadó (Gyömrő) tapasztalatok az ott tartott esküvővel kapcsoltban?

Figyelt kérdés
NYáron ott szeretnénk majd tartani a polgári esküvőt és a lagzit is.Ár érték arányban nagyon jó.kb 50 fős vendégsereg.Aki már járt ott vagy hallott róla valamit mindennel elégedett volt?

2014. dec. 4. 12:26
 1/3 anonim válasza:

Mi ott szerettük volna tartani az esküvőt, mert párom eredetileg gyömrői, és nagyon szép a helyszín, kilátással a tóra. Viszont amikor elmentünk tárgyalni az étterem vezetővel, nagyjából fél óra alatt lebeszélt minket az egészről. Semmiféle rugalmasságot nem mutatott, és közölte hogy eleve utálja a nyári esküvőket, mert azok mindig szombatra esnek, ezért a külföldi turistái, akik hétvégére jönnének nem férnek már el a násznéptől. :S

Ennyire unszimpatikus nővel én még nem találkoztam. Csalódottak is voltunk emiatt.

Egyébként most nyáron volt az esküvőnk, és tavaly nyáron tárgyaltunk ott, elég valószínűnek tartom hogy azóta nem volt tulaj váltás, és te is belebotlanál ebbe a "kedves" hölgybe. Ja és azt elfelejtettem, hogy előtte már telefonon is meg emailben is többször egyeztettünk vele, alig lehetett időpontot kérni tőle, és első alkalommal amikor meg volt beszélve, be se jött, és az alkalmazottakkal tudtunk csak beszélni, akik nagyon aranyosak voltak, de mint később kiderült, semmit sem lehet úgy, ahogy szerintük "meg lehet beszélni".

2014. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Például az árakkal is le akart húzni, mert (mi szerény költségvetést terveztünk, ezért) nem akartunk külön éjféli vacsorát rendelni, és anélkül még vacsorát sem lehetett volna kérni. Mondván, hogy ő nem tartja ott hajnalig a személyzetet, ha már nem fogyasztunk éjfél után. Magyarul neki nem elég jó biznisz egy 100 fős lagzi???? No comment!

Egyébként végül Bp-en volt az esküvőnk, ami hajnali 5-ig tartott és nem volt éjféli vacsora, mert a megmaradt sülteket rakták át az ital- és süteményes pult mellé, onnan csipegetett aki akart, és még így is megmaradt egy csomó kaja.

2014. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

én azért gondoltam erre a helyre mert szép és szerintem más helyekhez képest nagyon olcso.Tudtok hasonló árkategoriában szep helyszínt?éttermet?

2015. jan. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!