Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 és fiatalabb "punkok"...

16 és fiatalabb "punkok" miért hiszik magukat nagynak?

Figyelt kérdés
Ilyen kis fiatal miért gondolja azt, hogy ha már felvesz egy bakancsot egy szaggatott gatyát és egy zenekaros pólót akkor punk ? mit éltek ők már meg ami végett ők ezt kijelenthetik ? szerintem ez gáz.. miért kell ennyire elrontani egy ideológiát, szubkultúrát ?

2014. dec. 4. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban még alakulgat a személyiségük. Fogalmuk nincs miért akarják ezt a stílust képviselni, ha direkt módon kérdezed őket. Azon kívül, hogy majmolják a többieket, hogy valamilyen csoportba sikerüljön beilleszkedniük, nem érdemes keresni a választ, mert nincs.
2014. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyerekekről beszélsz! Minden kornak megvolt a maga szárnybontogató fiatalsága, amikor kiválasztottak maguknak egy műfajt ,amitől nagyobbnak és vagányabbnak érezték magukat. Tetszik nekik, de még nem tudják megfogalmazni, hogy miért, elvégre csak tizenegy-néhány éve élnek. Ne haragudj, de inkább te vagy gáz, ha neked ez egy ideológia lerombolását jelenti.
2014. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igaz, de én 15-16 évesen ezért elég kemény veréseket kaptam. Ezt hiányolom már... mára az idősebb tapasztalt punkok hol vannak?
2014. dec. 4. 13:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy gyerekek de a régebbi időkbe nem volt ez.. Ne haragudj, de én ezt nem tudom elfogadni, hogy így lesz/lett az "új punk" fogalom amit egyre gyakrabban használnak a tapasztaltabbak.. Én ezért gáz? Szerintem ez nem gáz ha védem amibe felnőttem és van akik ezt tönkre teszik..
2014. dec. 4. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne fogadd el, hanem rúgd őket agyon az acélbetéteseddel, mert nem méltón képviselik az ideológiádat. Nem értem miért tudnának bármit is elrontani azzal, ha majmolnak egy stílust.
2014. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem idősebb korban is gáz ez az öltözködési és viselkedési forma, meg úgy az egész értékrendjük/életszemléletük. De ez az én véleményem.
2014. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert ostoba jajj de ostoba vörös f... fej...
2014. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Attól meg hogy fiatal nem biztos hogy divat punk én is fiatal vagyok. Leginkább idosebbekkel barátkozom mivel a fiatalabbak valóban romlanak.a divat punkok majd kinövik 20-as éveikre kiderül ki gondolja komolyan.
2014. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem találkoztam 16 és fiatalabb egyeddel aki tisztában lett volna az elveivel, pedig járom az országot rendszeresen.. de ha neked az idősebbek mást mutatnak és nem az, hogy ez az egész az ivásból és a "menő vagyok tarajom van" dologból áll akkor minden tiszteletem ott van ;)
2014. dec. 6. 20:25
 10/11 anonim válasza:

Na akkor most figyelj, kedves kérdező!

16 éves leszek áprilisban, lány vagyok és punknak vallom magam.

Úgy gondolom, hogy a punk egy olyan szubkultúra, ami nem határolható be kor alapján, mert átérezheti bárki.

Én nagyon szívesen elmagyarázom neked akár privátban, hogy mit jelent számomra maga az eszme, és lehet, hogy más lesz a véleményed.

Lehet, hogy fiatal vagyok, de nem találkoztam még olyan emberrel, aki lepózerezett volna. Mert tisztában vagyok önmagammal és a nézeteimmel, illetve a koromnál jóval érettebben gondolkodom. :)

2015. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!