Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EMAG-ról vásároltatok már?...

Dagi2589 kérdése:

EMAG-ról vásároltatok már? Többi lent!

Figyelt kérdés
Én most vettem az EMAG-ról a kislányomnak pelust mert BLACK FRIDAY nap volt és jó árba volt persze ingyen postával!de még mindig nem kaptam meg se email se semmi!máshol ahol rendelek max 3 nap mire megkapom a terméket!ti rendeltetek már ott sokára érkezik meg mert szükségünk lenne már rá ???:-)Szerintetek írjak az ügyfélszolgálatnak?

2014. dec. 4. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem a black friday miatt elég sok megrendelés érkezett de nem felejtenek el...


én rendeltem onnan még év elején gépet 2 nap volt ha jól emlékszem a szállítás...

2014. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Ó, átérzem a helyzetedet... :)


Én rendeltem egy késkészletet édesanyámnak, egy kutyatápot és egy telefont.

E-mail értesítést semmiről nem kaptam, DE egyszercsak kaptam egy értesítést, hogy a 3900 Ft értékű csomag a postánál van XYZ123 csomagszámmal tudom követni a csomagomnak az útját a posta.hu-n.

Aztán rá egy-két napra kaptam egy másik SMS-t a DPD-től, hogy XZY123 rendelésszámú csomag 48 órán belül kiszállításra kerül. EMAG fiókomnál tudom nézni a kiszállítás menetét. (Nem enged be a fiókomba. :( ) Én már írtam az ügyfélszolgálatnak még jó vasárnap, hogy valamiért nem enged be, azóta is bactak válaszolni persze, telefonszámjuk meg nincsen, nehogy fel lehessen hívni őket.

És egyszercsak megjött a várva várt csomag, kutyatáp volt, mint kiderült a helyszínen, a banki átutalással fizetett telefon meg még mindig sehol.. :)

2014. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sprinter soha többet...Nah többszörös próbálkozásra sikerült elérni az ügyfélszolgálatot. Felháborító, d.e felhívtam őket, hogy mikor szállítják ki, hogy ne kelljen itthon ülnöm feleslegesen, azt mondták, hogy a mai napon kiszállják. Millió egy dolgom lett volna a mai napon, de mondom akkor itthon maradok. 5 óra gondoltam most már hívom az ügyfélszolgálatot nem nem kapcsolható, kb a 10x próbálkozás után kapcsolnak. Elsőre rossz csomagot mondott, ami nem is az enyém, majd közli h vissza hív. 5 perc után visszahív és közli h hétfőn jön a csomag, de nem tudja megmondani, hogy mikor, valamikor a nap folyamán. Mondom marha jó.... ennyit erről is, nem azzal van gond, hogy sokára szállítják ki hanem az, hogy kétségek között van az ügyfél így minek küldenek smst, hogy jön a csomag?! JAH és a háttérben a többi ügyintéző épp élték a társasági életüket, miközben csörögtek a telefonok... és még elnézést is kért, mert nem értette, hogy mit mondok, mert olyan hangzavar van az irodába... és az nem attól volt, hogy az ügyfelekkel társalogtak...
2014. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
előző hozzászóló vagyok, és én múlthét pénteken rendeltem az Emagról.. azóta várom a csodát
2014. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én meg se találtam az EMAG telefonszámát...
2014. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én biztos nem rendelek többet az EMAG-tól. Majd egy hónappal ezelőtt adtam le a rendelést, és még nem érkezett meg a csomag. A legjobban az dühít, hogy nem lehet elérni őket, szóval még lemondani se lehet. Karácsonyi ajándék lett volna.
2014. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
jÉZUSOM...OLYAN AZ eMAGTÓL VENNI AKÁRMIT,MINT EGY ROMÁN PIACON.SEMMILYEN JOGORVOSLAT NINCS,A PÉNZED SIMÁN LENYÚLJÁK.
2016. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nekem volt e szerencsém velük, de én egy relatíve nagyobb összegért rendeltem tőlük, és a bankkártyámon nem volt felemelve a limit, így 2x próbálkoztam sikertelenül, végül a 3. rendelést sikeresen leadtam...

Másnap felhívtam őket, hogy a 2x félresikerült rendelésemet törölni szeretném és simán megoldottuk 1 perc alatt...

És mint írtam, kb 2 nap volt a szállítási idő...


23F

2016. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ajándékba rendeltünk először egy cd lejátszót, 2 hangszórósat, de nem külön hangfallal, aztán kiderült akinek vettük neki 2 hangfalas kell, így visszaküldtük amit először kértünk, és 1 héten belül meg is jött az újonnan kiválasztott lejátszó. Lehetett választani, hogy a pénzt kérjük vissza, vagy egy kupon kód segítségével a vásárláskor levonható az előző termék teljes ára. Kuponos megoldást választottuk és igen odaért amit küldtünk és 2 napra rá meg is jött a kupon amit felhasználva megrendeltük a választott terméket :)
2017. márc. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
éN MOST KÜLDTEM VISSZA EGY 90 EZRES TÉVÉT,SIMÁN LENYÚLTÁK A PÉNZT...
2017. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!