Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Stihl vagy a Husqvarna éri...

A Stihl vagy a Husqvarna éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyformán jók, csak arra figyelj, hogy olyan munkához valót vegyél, amihez használni akarod, hogy elegendő teljesítménye legyen. Márkakereskedésben mondd meg, milyen, és mennyi fát szeretnél vágni, majd ajánlanak egyet.
2014. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából nem fakitermelést akarunk vele végezni, csak átlag méretű fákat ki- és összevágni vele. Az idáigi láncfűrészekkel csak a baj volt, állandóan meghibásodtak, így arra gondoltunk, kellene egy komolyabb darab:)
2014. dec. 4. 22:26
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóhoz! Még annyit tennék hozzá, hogy bár a Stihlnek nagyobb választéka van, a Husqvarnának, több kevésbé specifikus láncfűrésze van.
2014. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Döntésre a Husqvarna mert nagyobb a fordulatja, apritásra meg gallyazásra Stihl. Nekem othon hobby Stihl van, tüzifa apritásra vettem, de döntöttem is vele már elég sokat, és nagyon jol birja a strapát.
2015. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megvettük és a Stihlre esett a választás:) Mi is leginkább aprításra használjuk, max. néha 1-2 vékonyabb fát kivágni.
2015. jan. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!