Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet beszerezni egy...

_borntoFly_ kérdése:

Hol lehet beszerezni egy állampolgárságról hivatalos dokumentumot minél gyorsabban? (hogy valaki mikor lett pl. magyar állampolgár)

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel ott ahol le tette az esküt.
2014. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te magyar vagy, akkor egy egyszerű okmányirodában is kiállítanak neked egy papírt, ami azt igazolja, hogy Magyarországon élő magyar vagy. Ha bevándorló vagy, akkor igen ott, ahol letetted az esküt, ami szerintem a bevándorlási hivatal.
2014. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. dec. 5. 02:13
 4/4 anonim válasza:
Kérdezd meg az okmányirodát. Ha külföldön vagy akkor nagy valószínűséggel Beván.Hiv., ami a vicc kategória. Legalább is nagyon sok magyarnál, mint pl én, aki Mo-n született, magyar szülőktől, magyar lakcímmel rendelkezem, magyar személyi, útlevél, minden, de hónapokig vizsgálták, hogy magyar vagyok-e.
2015. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!