Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt velem?!

Miert csinalja ezt velem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez egy eleggé hosszú sztori . Előre is elnézést kerek a helyesírási hibákért. Szóval vam egy legjobb barátnőm már 8 éves a barátságunk. De mindig voltak köztünk kissebb nézet eltérések de eddig megoldottuk . Viszont bejött közénk egy harmadik lány is és itt kezdődtek a problémák. El lettem hanyagolva de durván . Mindenhova csak ketten mentek. Ugy masfel év után erőt vettem magamon és próbáltam megbarátkozni a lannyal. Akinek szerintem borzalmas személyisége van . Tudom hogy senki sem tökéletes de ő folyamatosan lelkiszemetesládának hasznalt minket . Kibeszélt a hátunk mögött. Mindig ő akart lenni a közeppontban. Mi ketten a baratnommel nagyon rosszul ereztuk magunkat ebben a baratsagban es ezt meg is beszeltuk hogy lépunk valamit . De amikor volt lehetosege nem csinalt semmit. En csinaltam veget vetettem a nemkivanatos lannyal a kapcsolataim. Nem beszeltem. Talalkozt vele tobbet. Ennek mar lassan 4 hóbapja. De a legjobb baratnom megmindig bartkozik vele. Es elegem van. Nem sajatitom li mert nem vagyunk ovisok. De az hogy szemebe nyal es hazudik a lanynak. Elmegy vele bulizni stb. aztan nekem ott szidja. Mindennek elhordja. De a masik nap mar megint vele van. En meg kerdeztem neki engem is kibeszel masoknak az allitolagos legjobb baratnojet. Azt mondta hogy engem soha nem beszelt ki de en nem hiszek neki. es nem ertem hogyha ennyire "utalja" akkor miert nem szakitotta meg vele a kapcsolatot mint en mikor lehetosege volt. Elegem van egyszeruen. Mar ebbol 16 evesen a masodik pszihologusomat jarom mert ebnyire tonkre teszem magam. Mar kertem segitseget de azert jobb lenne masokat is meghallgatni. Hogy kivulrol hogyan latjak a szitut. Szoval megkoszonem ha valaki valaszolna.16 / l

2014. dec. 7. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a barátnőd akivel 8 éve jóba vagy egy álszent. :( Szerintem vessz össze vele is, csak kibeszél a hátad mögött, volt (bal)szerencsém ilyenekhez. :( Amúgy nekem van 1-2 olyan barátnőm aki full bolond és csak azért barátkozom velük, mert félek, hogy amiket tudnak rólam azokkal visszaélnének ellenem ha összeveszek velük. Vagy szánalomból találkozom/beszélek velük, mert ha én nem lennék nem lenne kihez szóljanak. A "normálisakat" meg a 2-3 legjobb barátnőmet viszont soha semmilyen körülmények között nem beszélném ki, max. a barátomnak mondok róluk dolgokat aki úgysem adja tovább, de azok sem olyasmik. Amúgy én is több pszichológushoz jártam, engem is kikészített a környezetem. Ha van kedved ilyenekről beszélgetni írj privátot. 16/L
2014. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!