Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírom már, úgy érzem!...

Nem bírom már, úgy érzem! Megoldás?

Figyelt kérdés
A problémám tulajdonképpen elég összetett. Egyfolytában azt érzem, nincs időm semmire. Jön a felvételi, folyton csak tanulok és tanulok, de mégsem jutok egyről a kettőre (jó tanuló vagyok egyébként, de eléggé szenvedek érte). Mire megtanulok már este van, szeretnék a családommal lenni, a hobbiimmal foglalkozni, de ezek mind háttérbe szorulnak. Borzalmas fáradtságot, ürességet érzek, mintha csak egy gép lennék, csinálok a kötelességeket és lefekszem aludni... Folyton késésben vagyok, nem végzek, estig tanulok. Amikor meg lenne egy kis időm, akkor a barátaimmal kell foglalkoznom, beszélgetnem, és megint a számomra leginkább fontos dolgok maradnak el. Nem bírom egyszerűen... Úgy érzem, hatalmas teher, minden csak a kötelességről szól. Próbáltam már mindenhogy beosztani az időm, de így is ezt érzékelem... Elegem van már. Úgy várom a hétvégéket, szüneteket, mint a szent lelket... Nem tudom, mit tehetnék. Minden vasárnap (van, amikor a héten máskor is) a sírás kap el, nem bírom egyszerűen. Belefáradtam. Mi lehet erre a megoldás? Ki segíthetne? Ki akarok jönni ebből az időszakból, nagyon kellemetlen. Saját magamat akadályozom.

2014. dec. 7. 16:30
 1/2 anonim válasza:
A sikerért szenvedni kell. Tudom milyen nehéz, én is felvételi előtt állok, de gondolj arra mi vár az út végén. Amikor felvételi után megjön az értesítő, hogy felvettek oda ahova jelentkeztél, és arra fogsz gondolni: "de jó, hogy tanultam".
2014. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen... Akkor tudod miről beszélek:) Remélem lesz majd valami enyhülés, most a téli szünetben reménykedek. Megpróbálom jobban motiválni magam.
2014. dec. 11. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!