Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy játékot de...

Greenbeate kérdése:

Letöltöttem egy játékot de add egy linket ahonan a kulcsot kell letöltenem downloadsnack.com/files/password/ de nem tölti le. Tipp Tudnátok segiteni mért nem sikerül?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd meg.
2014. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

tipp: Ne tölts le kulcsot, mert 99%, hogy trójai vírus, lehet egy gorombább, ami szétszedi a géped, és újra kell telepítened utána.

Válasz: Azért nem tölti le, mert valószínűleg az nem egy kulcs, hanem egy vírus, amit már letöltött, csak nem fog értesíteni, h haver, vírus vagyok cső.

Javaslat: ha van a gépeden vmi rendes vírusirtó (symantec, kaspersky, bitdefender stb), akkor javaslom a safe mode-ban való elindítás utáni teljes körű vizsgálatot. Legalább kétszer.

További javaslat: a jövőben gyanúsnak tűnő dolgok közelébe se menj, főleg ha nem tudod, pontosan mit is akarsz letölteni (illetve állítsd be a böngésződ beállításainál, hogy mindig rákérdezzen a letöltés helyére letöltés megkezdése előtt, azzal elkerülheted az automata letöltéseket).


Egy igen bizonytalan módszer, h rájöjj, van-e vírus a gépeden, ha nyomsz egy task managert, futó programokhoz mész ("details" fül), megnézed mik futnak a te neved alatt (ha mázlid van, még nem ette be magát a SYSTEM-be), és megnézed az összes programot a google segítségével, hogy mi. Illetve ha bármi gyanúsat látsz, mit elvileg te nyitottál meg, de nem emlékszel rá, akkor valszeg az a vírus. De használj google-t, hogy kiderítsd, pontosan mi is, mert lehet csak vmi full ártalmatlan része egy másik automatikusan megnyíló programnak. Persze ha nem látsz semmi gyanúsat ott, az nem jelenti azt, hogy nem töltöttél le egy vírust.

2014. dec. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!