Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha véletlenül egy sikertelen...

Ha véletlenül egy sikertelen időutazási kísérlet miatt 190 Millió évvel a Múltban rekednél akkor hogyan próbálnál meg Túlélni?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül vagy!

Nincs visszaút!

Véletlenül kerültél ide!

Egy sikertelen időutazási kísérlet miatt 190 millió évvel a múltba!

Minimális (alap) túlélő felszerelést vittél magaddal, de nem 190 millió éves utazásra készültél!

Csak pár száz évre számítottál arra készítetted a felszerelésed!

Ilyen helyzetben hogyan próbálsz meg túlélni?



#egyedül #múlt #túlélés #időutazás #sikertelen időutazás #190 millió év
2014. dec. 11. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha már pár száz évet túléltem, a többi nem lehet gond!

Pl. ez alatt megteremtem a feltételeket.

2014. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
190 millió évvel ezelőtt elég nehéz lehetett a dinoszauruszok közt túlélni, de ha nem akarnék öngyilkos lenni, biztos feltalálnám magamat.
2014. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kevés információ alapján csak arra tudok gondolni, hogy ha 190 millió évvel ezelőtt lennék és élnék 80-100 évet, majd meghalnék 190 millió évvel ezelőtt, akkor inkább megölném magam 190 millió évvel ezelőtt és nem várnék 80-100 évet, hogy 190 millió évvel ezelőtt meghaljak.
2014. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Félreértitek, nem élnétek 100 évet!

Normál élettartamot élnétek!

Azt mondtam, hogy igazából pár száz évet akartatok visszautazni az időben 1900-1800-1700 környékére de véletlenül 190 Millió évet utaztatok vissza!

Innen induljatok ki.

2014. dec. 11. 19:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát kb. 1900-1700 körülre készítetted az alap túlélő felszerelésed, nem 190 millió évvel a múltba készültél, tehát azokkal az eszközökkel kéne túlélned!
2014. dec. 11. 19:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl. nincs nálad olyan ulta modern felszerelés (eszközök, fegyverek) mint pl. ami a Terra Nova című egy évados sorozatban volt látható, mert nem oda készültél!
2014. dec. 11. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. nincs nálad olyan ulta modern felszerelés (eszközök, fegyverek) mint pl. ami a Terra Nova című egy évados sorozatban volt látható, mert nem oda készültél!"


Inkább a gyakorlati megvalósítás érdekelne, vagy inkább jó ötletek érdekelnének, amiket esetleg nem lehet megvalósítani vagy mindegy?

2014. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gyakorlati megvalósítás is, és megvalósítható jó ötletek is érdekelnek!
2014. dec. 11. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az éhség, a hideg, és az éjszaka lenne a legnagyobb probléma szerintem, ezeket biztosan meg kell tudni oldani. Mindháromhoz tűzre biztosan szükség van, ezért meg kellene tanulni tüzet gyújtani, lehetőleg profin és gyorsan, és azzal az élelmet lehet elkészíteni, melegíteni lehet és fényt ad éjjel, ami a veszélyes állatok ellen véd meg. Abban az időben ha jól tudom halak, madarak, és hüllők voltak. Ha fehérjedús ízeltlábúakat találnék valahol, azokat sütném meg, mert azokat a legkönnyebb levadászni. A halakhoz és a madarakhoz háló kell, amit nehéz készíteni, de ha az van a túlélőfelszerelésben, akkor könnyebb. Hüllőkre vadászáshoz szúróeszköz kellene, mondjuk egy bot és a végén egy éles kő rögzítve kötéllel. Ha találnék egy barlangot, akkor oda beköltöznék, mert az véd a legjobban a természettől, ha nincs, akkor megpróbálnék elkeríteni egy helyet magamnak. Az elkerített rész növénytermesztéshez és állattartáshoz is jó lenne. Lehetőleg ivóvízhez közeli helyen is kellene legyen. Mivel egyedül lennék, akkor lennék a legnagyobb veszélyben, amikor alszok, ezért csak barlangban aludnék, sőt ha lehet, akkor eltorlaszolnám a bejáratot, hogy legalább a nagyobb állatok ne tudjanak bejönni.
2014. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én előkapnám a mobilom, és felhívnám a 112-t. Biztosan eltartana egy darabig a kapcsolási idő, de aztán csak küldenének valakit.
2014. dec. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!