Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arrol szeretnék érdeklődni,...

Arrol szeretnék érdeklődni, hogy wow-ban hogy működik ez a sárkány mount szerzés. Olyanra gondolok hol, hogy s hanyas szintol esetleg faj függő-e (tudom, hogy a wowhead s google barat csak ott az nekem nem elég egyértelmű)?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

60-as szinttől lehet repülő mountod. Nem függ se fajtól, se semmitől, csak meg kell venni a Riding skillt. Elmész egy szimpatikus Riding Trainer-hez, leperkálod neki a zsét, és kész.

Ezen kívül meg kell szerezni magát a sárkányt, annak a mikéntjét megtalálod az aktuális mount wowhead oldalán (mert van kismillió féle sárkány mount :D).

2014. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A ridingot tudom maga a sárkányra gondoltam de akkor alaposabban szétnézek wowheaden ^^
2014. dec. 13. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, hogy pontosan melyik sárkányra gondoltál, akkor lehet, hogy én is tudok segíteni.
2014. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Northrend déli részén van egy nagy torony s körülötte sárkányok repkednek s a torny tetején küldi is van. (bocs telorol gyorsan ennyit tudok mondani)
2014. dec. 13. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Wyrmrest Temple lesz.

Piros sárkányt tudsz venni náluk, ha exalted vagy Wyrmrest Accord-dal.

[link]


Ha a repkedő kékekre fáj a fogad, akkor ezek valamelyikét kell megszerezned:

[link]

[link]

A megszerzési mód eltérhet a wowhead-en leírtaktól, ha tört szerveren játszol. Eredetin mindkettőt Malygos dobja.

2014. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^_^
2014. dec. 14. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!