Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltört az irodai székem egyik...

Eltört az irodai székem egyik görgője hol tudok venni olyan görgőt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkóskodni hogy használd a googlet, ezért nem fogok, de rákerestem és kiadott 2 jó oldalt is, ami sokat segíthet:


[link]


[link]


De ha rákeresel hogy székgörgő, akkor rengeteg oldalt ad ki, mindenféle méretben meg színben lehet őket rendelni postai kiszállítással. Csak nézd meg, hogy a te széked milyen típusú.

2014. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket énis megtaláltam :) de engem az érdekelne h a közelben valamilyen áruhazbán kaphatók e ?
2014. dec. 16. 18:06
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Office Depot-ban biztos, hogy van (ott már vettem), de szerintem barkácsáruházakban is van (OBI és tsai), illetve lakásfelszerelésiben is (Jysk...). Esetleg bútorbolt, vagy más olyan hely, ahol árulnak görgős széket is. Mintát vigyél, mert többféle méret van!
2014. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válasz! :)
2014. dec. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!