Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki próbálta mostanában...

Valaki próbálta mostanában elérni az emag.hu-t. Se emailen nem válaszolnak a telefont 10 percig tartottam és még mindig minden munkatára foglalt volt. Eltűntek vagy mi?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Karácsony van. Olcsók, s nagy a terhelés rajtuk. Gondolom én.
2014. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt megértem de amit karácsonyra rendeltem még nem jutott el futárhoz és félek hogy hozzám se jut el karácsonyig....
2014. dec. 17. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem utolsó pillanatban kellene kapkodni.


Én kb 2 hónappal ezelőtt rendeltem tőlük, 3 nap alatt kihozták.

2014. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem az utolso pillanat karacsony elott ket hettel se, mert en akkor rendeltem, es tudatosan akkor, hiszen nem keves akcio van ilyenkor. de azota nem erem el oket sehol szinten. nem magyar ceg ugye... szoval nem egyszeru a panasz tetel se.
2014. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem sem kezdték még el a kiszállítást, a telefon nálam ki se csöngött csak foglalt volt. Írtam az info@emag.hu-ra emailt, hogy amennyiben nem ér ide a rendelt termék karácsony előtt, akkor nem tartok rá igényt. Válasz nem jött... Ha 23-áig nem történik semmi megveszem máshol személyesen, később meg nem veszem át. Tényleg dühítő. Az előző hozzászólónak meg üzenem, hogy ha ilyen ügyes volt, akkor veregesse meg a vállát, és örüljön magának csendben...
2014. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is csak rossz tapasztalatom van az emag-gal kapcsolatban. Nov. 28-án adtam le a rendelést, de még mindig nem érkezett meg a termék. Naponta írok nekik emailt, és jön az üzenet, hogy a legrövidebb időn belül válaszolnak, de a válasz még nem érkezett meg. Én biztos nem rendelek tőlük többször.
2014. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!